• https://www.facebook.com/tarik.akyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90537 926 02 57
  • https://www.instagram.com/tarikakyon
Nazlı Cam Balkon  ( 0 312 ) 345 44 10 - ( 0 537 ) 926 02 57 

Sizin Cam Balkonunuz Hangisi?

Sizin Cam Balkonunuz Hangisi

Balkonlar evlerimizin vazgeçilmez birer parçasıdır. Bu nedenle balkonlarımızda sıcak ve soğuk havalarda sahip olmasını istediğimiz bazı özellikler vardır. Bu noktada tüketicinin aklına ilk gelen ise cam balkon sistemleridir. Cam balkon sistemleri pek çok farklı seçeneği beraberinde sunar.

Tüketiciye düşense evinin konumunu ve kullanım taleplerini göz önünde bulundurarak kendisine en uygun olanı seçmektir. Cam balkon sistemi denince öne çıkan başlıca modeller: katlanır cam balkon, sürme cam balkon, ısıcamlı cam balkondur.

Katlanır cam balkon modeli özellikle temizlik ve estetik açısından tüketiciye çok büyük imkânlar sunar. Katlanabilen yapısı kolayca, eğilmeden, sarkmadan temizlemeye olanak verir. Ayrıca son dönemde sıkça kullanılması sebebiyle balkonunuza son derece modern bir görünüm sağlar. Bu modern görünüm mülkün değerini arttırır. İstendiğinde kanatlarını açık bırakma ve balkonu estetik bir biçimde havalandırma imkânı verir. Ayrıca çok güvenlikli bir cam olması sebebiyle kaza oranını en aza indirir.

Sürgülü cam balkon sistemleri dış mekânların, dar balkonların vazgeçilmezi olan bir modeldir. İçeriye toz ve kir girişini engellemesi sağladığı faydaların başında gelmektedir. Ayrıca estetik görüntüsü sebebiyle dış mekân ve restoranlarda da sıkça kullanılmaktadır. Eğer balkonunuz darsa, üst üste binebilen sürgülü cam balkon modeli sizin için en uygun modeldir. Çünkü üst üste binebilmesi alanı daha fazla daraltmasını önler ve kolay açıp kapanmasına imkân sağlar.

 Isıcamlı cam balkon ise gerek yazın gerekse kışın evinizin sıcaklık dengesini sağlamanıza yardımcı olur. Katlanabilir cam balkon veya sürgülü cam balkon sistemlerinde de ısıcam kullanabilir ve böylece kış aylarında evinizi sıcak, yaz aylarındaysa serin tutabilirsiniz. Ayrıca bu model ile dışarıdan sizi rahatsız edebilecek her türlü gürültüyü evinizin dışında bırakıp konforlu bir balkon sefası sürebilirsiniz.

  
69 kez okundu

Menfez Açma

Cama menfez açma

0 537 926 02 57

cama menfez açma
 0 537 926 02 57 ;
evlerinize doğal gaz sistemleri yapıldıktan sonra
camlarınıza havalandırma delikleri açılması gerekmektedir.
Aksi taktirde sağlık açısından ve hayati bir durum olmamasından dolayı
kesinlikle yapılmalıdır. Doğal gaz test ekipleri tarafından
uygulanan bu işlemler, cam balkonlar yapıldıktan sonra
hemen yapılmalıdır. Maddi anlamda bütçeniz sınırlıysa ve
ekstra ücret ödemek istemiyorsanız sistem uygulandıktan sonra
havalandırma deliklerini açan firma tercih etmeniz
bütçeniz için daha iyi olacaktır. Belirlenecek olan yerler ve
standart ölçülerle cam balkon sistemleriniz sağlıklı ve güvenilir olacaktır.
Nazlı Cam Balkon

ANKARA CAM BALKON

Cam balkon sistemi balkonunuzu

en rahat biçimde kullanmanıza

olanak sağlayan yapıların estetik ve modern halidir.

Yazın sıcak, kışın soğuktan korunmanıza

olanak sağlamakla kalmaz dışarıdan

gelebilecek olan etkenlerede engel olur.

Kar, yağmur, rüzgar gibi doğal afetlerden

korumakla kalmaz estetik ve

ferah bir oda haline dönüşür.

KURUMSAL

KURUMSAL
Misyonumuz; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı , yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak ve onlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak.Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.   Vizyonumuz; Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, metal kaplama sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır. DEVAMI
Bize Ulaşın

Adres


361.Cadde ( Eski 10.Cadde ) No : 15 / B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA

Telefon


( 0 312 ) 345 44 10
( 0 537 ) 926 02 57

E-posta


nazlicambalkon@gmail.com