• https://www.facebook.com/tarik.akyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90537 926 02 57
  • https://www.instagram.com/tarikakyon
Nazlı Cam Balkon  ( 0 312 ) 345 44 10 - ( 0 537 ) 926 02 57 

Balkonda Cam Dönemi Başladı

Balkonda Cam Dönemi Başladı

Balkonda Cam Dönemi Başladı
Ülkemiz sıcak iklim kuşağında bulunmaktadır. Özellikle güney ve Akdeniz sahil kentleri sıcak iklimin en sert geçtiği yerleşimlerdir. Ayrıca ülkemizin orta kesimleri de yine bu etkili sıcaktan nasibini almaktadır. Hal böyle olunca yapı sektörü bu durumu göz ardı etmemektedir. Saydığımız bölge ve kentlerde yapılan tüm bina ve evlerde mutlaka balkon bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında akşam oturmalarının çoğu balkonda geçmektedir. Şanlıurfa’da Toki’nin yaptığı balkonsuz binaların elde kalması bize bu fikrimizin doğru olduğunu söylemektedir.
Balkonda Camın Avantajları
Balkon, açık bir oda kisvesindedir diyebiliriz. Yaz aylarında akşam ve güneş görmeyen saatlerde balkonlar uğrak yerimizdir. Dolayısıyla kirlenmeye açık bir alandır. Ayrıca sessin direk kulaklarımıza girmesinden dolayı ses gürültüsü de ayrıca bir sorundur. İşte tüm bu sıkıntılardan balkonları cam ile kapatarak kurtuluruz.
Cam balkon, hem sesi absorbe etmekte hem de dışarıdan gelebilecek toz, is ve egzoz dumanların içeri girmesini önler. Yazın sıcaktan bunalanların nefes aldığı balkonlar kışı da kapalı alan olması sebebiyle soğuğu da kesmektedir. Özellikle kışın evin dışında bir yer olması sebebiyle sigara tiryakilerinin uğrak yeridir.
Ankara’nın Cam Balkonları
Ankara gelişen ekonomisi ve memur kenti olması sebebiyle sürekli gelişmektedir. Her geçen gün yeni yeni binalar yükselmektedir. Bununla beraber balkon kaplamada çok talep gören bir iştir. Cam balkon Ankara için çok önemli bir çalışmadır.
Sıcak bir yerde balkon her zaman aranan bir yer olmuştur çünkü. Durum böyle olunca cam balkon firması açmak yeni ve karlı bir iş olmuştur. Tüm güney kentlerde olduğu gibi iç Anadolu’da da bir hayli revaçta olan bir iş kolu haline geldi.
Cam Balkon Her Yerde
Ülkemizin büyük kentlerinin yanında en küçük yerleşim biriminde bile cam balkona rastlamak mümkündür. Apartman dairesinden tutun bağ evine kadar cam balkon yaptırılmaktadır. Bu pencereden baktığımızda Ankara merkezde olduğu gibi cam balkon ostim içinde önemlidir. Çünkü ostim Ankara’nın sanayi merkezidir. İsin, dumanın, gürültünü ve kargaşanın en fazla olduğu yerdir. Balkonun cam ile kaplanması tüm bu sorunları absorbe etmektedir. Böylelikle sağlık anlamında önemli bir adım atmış oluyoruz.
  
124 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Menfez Açma

Cama menfez açma

0 537 926 02 57

cama menfez açma
 0 537 926 02 57 ;
evlerinize doğal gaz sistemleri yapıldıktan sonra
camlarınıza havalandırma delikleri açılması gerekmektedir.
Aksi taktirde sağlık açısından ve hayati bir durum olmamasından dolayı
kesinlikle yapılmalıdır. Doğal gaz test ekipleri tarafından
uygulanan bu işlemler, cam balkonlar yapıldıktan sonra
hemen yapılmalıdır. Maddi anlamda bütçeniz sınırlıysa ve
ekstra ücret ödemek istemiyorsanız sistem uygulandıktan sonra
havalandırma deliklerini açan firma tercih etmeniz
bütçeniz için daha iyi olacaktır. Belirlenecek olan yerler ve
standart ölçülerle cam balkon sistemleriniz sağlıklı ve güvenilir olacaktır.
Nazlı Cam Balkon

ANKARA CAM BALKON

Cam balkon sistemi balkonunuzu

en rahat biçimde kullanmanıza

olanak sağlayan yapıların estetik ve modern halidir.

Yazın sıcak, kışın soğuktan korunmanıza

olanak sağlamakla kalmaz dışarıdan

gelebilecek olan etkenlerede engel olur.

Kar, yağmur, rüzgar gibi doğal afetlerden

korumakla kalmaz estetik ve

ferah bir oda haline dönüşür.

KURUMSAL

KURUMSAL
Misyonumuz; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı , yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak ve onlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak.Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.   Vizyonumuz; Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, metal kaplama sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır. DEVAMI
Bize Ulaşın

Adres


361.Cadde ( Eski 10.Cadde ) No : 15 / B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA

Telefon


( 0 312 ) 345 44 10
( 0 537 ) 926 02 57

E-posta


nazlicambalkon@gmail.com