• https://www.facebook.com/tarik.akyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90537 926 02 57
  • https://www.instagram.com/tarikakyon
Nazlı Cam Balkon  ( 0 312 ) 345 44 10 - ( 0 537 ) 926 02 57 

Cam Balkon

CAM BALKON SİSTEMLERİ

Cam Balkon Sistemleri

Balkonlar dekorasyon öncesi zamanlarda evdeki fazla eşyaların muhafaza edilmesi için kullanılmaktaydı. Son zamanlarda mimarlık alanında büyük adımlar atılarak evin her köşesinde bir başka dekorasyon ile karşılaşmaktayız. Ankara Nazlı Cam Balkon Sistemleri ile her ev birbirinden farklı ve özgün projeler ile bambaşka yaşam alanına dönmektedir.

Balkon tasarımlarına rağmen kimileri balkona düşen metrekarelik payı evin salonuna ya da mutfağına ekletmeyi tercih ediyor. Böylece oksijene açılan kapılar tamamen kapatılmış oluyor. Nazlı Cam Balkon Sistemleri sayesinde hem kapalı bir yaşam alanı oluşmuş hem de oksijene açılan kapılarınızı tamamen kapatmamış oluyorsunuz.

Firmamız Girişim Nazlı Cam Balkon Ankara inşaat sektörünün günümüzde yapmış olduğu en önemli gelişmelerden biri; balkonların hem yazın hem kışın kullanılabilmesini sağlamaktır. Nazlı Cam balkon sistemleri ile sağlanan bu yenilik pek çok evin tercihi olmaktadır. Yeni inşaatı yapılan binalarda bu çeşit balkonlar özellikle tercih edilmektedir. Eski binalarda ise yapılan değişiklikler ile balkonların cam balkon sistemleri ile dönüştürülmesi mümkün olmaktadır.

Cam balkon sistemleri ile inşaat sektörü hayatımıza pek çok fayda sağlamaktadır. Cam balkon sistemleri ile tasarlanmış balkonlar kusursuz yalıtım ile kışın rahatlıkla kullanılmaktadır. Kış aylarında eski tip balkonlarda tozlanan ya da yağış alan masa sandalye takımları ve birçok eşya bu şekilde yıpranmaktan kurtulmaktadır. Ayrıca balkona ayrılan her bir metrekare evinizin içinde rahatlıkla kullanılacaktır.
Yaz aylarında ise cam balkon sistemleri ile tasarlanan balkonunuzda açık havanın tadını çıkarabilirsiniz. Hatta yoğun rüzgârın olduğu bahar aylarında balkonda çay keyfinize devam edebilirsiniz. Çünkü istediğiniz kadar cam bölme açıp, istediğiniz kadarını kapalı tutma şansınız vardır.
Yapı ve inşaat sektöründe cam balkon sistemleri hizmeti veren pek çok firma bulunmaktadır. Çalışacağınız firma hakkında internet üzerinden araştırmalar yapmakta ve verilen referanslar iyice incelemekte fayda vardır. Her sektörde olduğu gibi yapı ve inşaat sektöründe de kaliteye önem veren ve profesyonel çalışanlar ile çalışan ile çalışan firmalar tercih edilmelidir
Menfez Açma

Cama menfez açma

0 537 926 02 57

cama menfez açma
 0 537 926 02 57 ;
evlerinize doğal gaz sistemleri yapıldıktan sonra
camlarınıza havalandırma delikleri açılması gerekmektedir.
Aksi taktirde sağlık açısından ve hayati bir durum olmamasından dolayı
kesinlikle yapılmalıdır. Doğal gaz test ekipleri tarafından
uygulanan bu işlemler, cam balkonlar yapıldıktan sonra
hemen yapılmalıdır. Maddi anlamda bütçeniz sınırlıysa ve
ekstra ücret ödemek istemiyorsanız sistem uygulandıktan sonra
havalandırma deliklerini açan firma tercih etmeniz
bütçeniz için daha iyi olacaktır. Belirlenecek olan yerler ve
standart ölçülerle cam balkon sistemleriniz sağlıklı ve güvenilir olacaktır.
Nazlı Cam Balkon

ANKARA CAM BALKON

Cam balkon sistemi balkonunuzu

en rahat biçimde kullanmanıza

olanak sağlayan yapıların estetik ve modern halidir.

Yazın sıcak, kışın soğuktan korunmanıza

olanak sağlamakla kalmaz dışarıdan

gelebilecek olan etkenlerede engel olur.

Kar, yağmur, rüzgar gibi doğal afetlerden

korumakla kalmaz estetik ve

ferah bir oda haline dönüşür.

KURUMSAL

KURUMSAL
Misyonumuz; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı , yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak ve onlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak.Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.   Vizyonumuz; Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, metal kaplama sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır. DEVAMI
Bize Ulaşın

Adres


361.Cadde ( Eski 10.Cadde ) No : 15 / B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA

Telefon


( 0 312 ) 345 44 10
( 0 537 ) 926 02 57

E-posta


nazlicambalkon@gmail.com