• https://www.facebook.com/tarik.akyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90537 926 02 57
  • https://www.instagram.com/tarikakyon
Nazlı Cam Balkon  ( 0 312 ) 345 44 10 - ( 0 537 ) 926 02 57 

Kış Bahçesi Sistemleri

Kış Bahçesi Sistemleri

Kış Bahçesi Sistemleri

Kış mevsiminin güzelliğini, mis gibi havanın berraklığını, yağan karın toprağa düşüşünü ne yazık ki yeteri kadar yaşayamıyoruz. Çünkü haliyle soğuk olan havanın bizi erkenden etkilemesine izin veriyor evlerimize gömülüyoruz. Fakat günümüzde çok fazla çeşitleri de mevcut olan kış bahçesi sistemleri sayesinde artık kış mevsiminin güzelliğini daha yakından hem de sıcacık evimizde otururmuşçasına yaşayabiliyoruz.

Kullanım alanları

Büyük bahçeli bir eve sahip olanlar. Aslında ne kadar şanslı olduğunuzun farkına kış bahçesi sistemlerisayesinde yazın ve kışın bahçenin tadını doyasıya çıkararak varabilirsiniz. Bahçenizin bir kısmına kış bahçesi sistemlerinden yaptırıp kışın kullanım alanı oluşturarak kalan kısmını ise yaz ve bahar aylarında kullanmak için ayırabilirsiniz. Veya bahçemi bölmek istemiyorum kullanım alanımı geniş tutmak istiyorum derseniz de üstü açılır kapanır kış bahçesi sistemlerinden yaptırarak hem yazın hem de kışın rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bahçeli bir eve sahip değilim ancak teras katında oturuyorum diyenler. Terasın yaz akşamları için vazgeçilmez bir yer olduğunu biliyoruz. Peki, terasınızın tadını kış aylarında da çıkarmak istemez misiniz? Yine bir bölümüne veya açılır kapanır sistemle tamamına yaptırarak karın yağışını sıcacık kahvenizi yudumlarken gökyüzünün altındaymışçasına izleyebilirsiniz.

Çeşitleri

Kış bahçesi sistemleri birçok zevke ve bütçeye hitap edecek şekilde istenildiği gibi yaptırılabilir. Açılır kapanır sistem olabileceği gibi bu sistemi otomatik hale de getirebilirsiniz. Cam tavanlı veya kapalı tavanlı yaptırabilir yapımında kullanılacak malzemeyi kendiniz bütçenize veya kullanım alanınıza göre seçebilirsiniz.

Ticari anlamda

Şimdilerde özellikle kış aylarının sert geçtiği yerlerde daha çok yaygınlaşan kış bahçesi sistemleri cafe veya restoran tarzı işletme sahipleri için vazgeçilmez olmuştur. Müşterinin ilgisini daha çok çeken bu tarz yerler özellikle tercih edilmektedir. Bu sistemin özellikle cam çatılı ve açılır kapanır sistemli olması yaz ve kış ayları için işletmenizin daha cazip olmasını sağlarken göz zevkine de hitap eder.

Menfez Açma

Cama menfez açma

0 537 926 02 57

cama menfez açma
 0 537 926 02 57 ;
evlerinize doğal gaz sistemleri yapıldıktan sonra
camlarınıza havalandırma delikleri açılması gerekmektedir.
Aksi taktirde sağlık açısından ve hayati bir durum olmamasından dolayı
kesinlikle yapılmalıdır. Doğal gaz test ekipleri tarafından
uygulanan bu işlemler, cam balkonlar yapıldıktan sonra
hemen yapılmalıdır. Maddi anlamda bütçeniz sınırlıysa ve
ekstra ücret ödemek istemiyorsanız sistem uygulandıktan sonra
havalandırma deliklerini açan firma tercih etmeniz
bütçeniz için daha iyi olacaktır. Belirlenecek olan yerler ve
standart ölçülerle cam balkon sistemleriniz sağlıklı ve güvenilir olacaktır.
Nazlı Cam Balkon

ANKARA CAM BALKON

Cam balkon sistemi balkonunuzu

en rahat biçimde kullanmanıza

olanak sağlayan yapıların estetik ve modern halidir.

Yazın sıcak, kışın soğuktan korunmanıza

olanak sağlamakla kalmaz dışarıdan

gelebilecek olan etkenlerede engel olur.

Kar, yağmur, rüzgar gibi doğal afetlerden

korumakla kalmaz estetik ve

ferah bir oda haline dönüşür.

KURUMSAL

KURUMSAL
Misyonumuz; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı , yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak ve onlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak.Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.   Vizyonumuz; Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, metal kaplama sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır. DEVAMI
Bize Ulaşın

Adres


361.Cadde ( Eski 10.Cadde ) No : 15 / B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA

Telefon


( 0 312 ) 345 44 10
( 0 537 ) 926 02 57

E-posta


nazlicambalkon@gmail.com