• https://www.facebook.com/tarik.akyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90537 926 02 57
  • https://www.instagram.com/tarikakyon
Nazlı Cam Balkon  ( 0 312 ) 345 44 10 - ( 0 537 ) 926 02 57 

Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum Doğrama Sistemleri

Kalite ve hizmette sınırları tanımayan ve kendi sektörü içinde sürekli gelişen ve çoğalan Alüminyum doğrama sistemleri ve çeşitleri çok gelişmiştir. Gerek tasarımlar gerekse imalat alanında kalite standartlarının üstünde ürünler üretilmektedir. Alüminyum; her alanda ve hava koşullarına dayanıklı, uzun ömürlü, rahat şekil verilebilen ve uygulanması kolay bir ürün olduğu için tercih sebebidir. Konforlu ve görüntüde şık ürünler elde edilebilen Alüminyum doğrama sistemleri alanında bu sebeplerden dolayı çok tercih edilmektedir.
Hava ve İklim şartları:
Hava şartları ne olursa olsun kış aylarına özel yalıtımlı, yaz aylarına dayanabilen yalıtımsız, kapı, pencere, sürgülü kapı ve doğrama sistemlerinde tercih sebebidir. Iç ve dış mekan olarak üretilen ürünler piyasa da geniş bir alanda yer bulmaktadır.
Ofislerde, evler de, bahçelerde, bağ evlerinde, çeşitli süsleme ve avize sektörlerinde kendisine yer bulmaktadır. Çok şık kış bahçesi aksesuarları yapılmaktadır.
Alüminyum doğrama sistemleri kendi içinde çok geniş alanlara ayrılmış ve ürün çeşitliliğinde sınır tanımamaktadır.
Alüminyum doğrama sistemleri ilk ve önem sıraları:
Alüminyum doğrama sistemleri içinde en çok önem verilen kısım estetiktir. Önem sıralamasında 2. Sırada dayanıklılık 3. Sırada kullanışlı olması ve kullanım alanları gelir.
Daha eski zamanlarda alüminyum doğrama işleri pek bilinmemekteydi. Şimdi yeni modern görünümde alüminyum, doğrama ile süslenmiş bina kapıları gözlerimize yansımakta, şimdilerde bina içlerinde modern ve süslemeli merdiven korkulukları yer almakta. Özellikle yeni yapılmış olan binaların hemen hemen hepsinde ferforje süslemeli kapılar karşımıza çıkmakta.
Lüks, gelişmiş, zarif ve estetik görünümlere sahip olan bina girişleri sürekli gelişen projelerle karşımıza gelmekte ve bu alanda gelişim devam etmektedir. Alüminyum, işleme ve görsellik olarak çığır açtığı bu sıralarda her sezon yeni ve farklı ürünlerle alanını genişletmeye devam edecek gibi görünmektedir
Menfez Açma

Cama menfez açma

0 537 926 02 57

cama menfez açma
 0 537 926 02 57 ;
evlerinize doğal gaz sistemleri yapıldıktan sonra
camlarınıza havalandırma delikleri açılması gerekmektedir.
Aksi taktirde sağlık açısından ve hayati bir durum olmamasından dolayı
kesinlikle yapılmalıdır. Doğal gaz test ekipleri tarafından
uygulanan bu işlemler, cam balkonlar yapıldıktan sonra
hemen yapılmalıdır. Maddi anlamda bütçeniz sınırlıysa ve
ekstra ücret ödemek istemiyorsanız sistem uygulandıktan sonra
havalandırma deliklerini açan firma tercih etmeniz
bütçeniz için daha iyi olacaktır. Belirlenecek olan yerler ve
standart ölçülerle cam balkon sistemleriniz sağlıklı ve güvenilir olacaktır.
Nazlı Cam Balkon

ANKARA CAM BALKON

Cam balkon sistemi balkonunuzu

en rahat biçimde kullanmanıza

olanak sağlayan yapıların estetik ve modern halidir.

Yazın sıcak, kışın soğuktan korunmanıza

olanak sağlamakla kalmaz dışarıdan

gelebilecek olan etkenlerede engel olur.

Kar, yağmur, rüzgar gibi doğal afetlerden

korumakla kalmaz estetik ve

ferah bir oda haline dönüşür.

KURUMSAL

KURUMSAL
Misyonumuz; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı , yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak ve onlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak.Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.   Vizyonumuz; Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, metal kaplama sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır. DEVAMI
Bize Ulaşın

Adres


361.Cadde ( Eski 10.Cadde ) No : 15 / B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA

Telefon


( 0 312 ) 345 44 10
( 0 537 ) 926 02 57

E-posta


nazlicambalkon@gmail.com