• https://www.facebook.com/tarik.akyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90537 926 02 57
  • https://www.instagram.com/tarikakyon
Nazlı Cam Balkon  ( 0 312 ) 345 44 10 - ( 0 537 ) 926 02 57 

Sineklik Sistemleri

Sineklik Sistemleri

Sineklik

Sineklik sistemi nedir?

Sineklik sistemi; İnsanların özellikle yaz aylarında ortaya çıkan sineklerden korunmak amacıyla yaptırdıkları camlara ve kapılara monte edilerek kurulan bir sistemdir. Her ne kadar isimleri sineklik sistemleri olsa da bu sistemle birçok haşerenin de evlere ve işyerlerine girmesi engellenmektedir.

Sineklik bu konudaki en sağlıklı ve çevreci koruma sistemidir. Sinek ve haşerelerden kurtulmak için başvurulan ilaçlama yöntemleri bazen zararlı olabilmektedir. Bu sebeple önlemin baştan alınarak evlere mutlaka sineklik sisteminin kurdurulması gerekmektedir.

Sineklik çeşitleri nelerdir?

Plise sineklik; Son yıllarda en çok kullanılan sineklik sistemlerinden birisidir. Tüllerin pileli halde gerekli yerlere monte edilmesi şeklinde kurulmaktadır. Bu yöntemle üretilen şık sineklik modelleri uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Stor sineklik; Uygun ölçülerdeki bir kasanın içerisine takılan yay takımı ile hareket eden, içine tül sarılan bir motor yatağı ve iki yana monte edilmiş U şeklindeki kıl fitilleri bulunan sineklik sistemidir. Pencerelere dikey olarak çalışan sistemler, kapılara ise yatay olarak çalışan sistemler kurulmaktadır. Stor sineklik sistemleriyaylı ve hareketli yapısıyla kullanımı en kolay olan sineklik sistemlerindendir.

Bu sistemi uygularken yanmaz tüller ve fiberglas tüller kullanılmaktadır.

Kedi sinekliği; adından da anlaşılacağı gibi haşerelerin ve sineklerin eve girmesini engellediği gibi evcil olarak beslenen kedi ve köpeklerin de evden dışarı çıkmasını, camdan ve balkondan düşmelerini engellemek amacı ile kurulan sistemdir. Bu sistemin en önemli özelliği evcil hayvan pençesine karşı dayanıklı olan alüminyum galvaniz karışımı tülden üretilmesidir.

Menteşeli sineklik; ekonomik olarak en uygun sineklik sistemidir. Alüminyum bir kasanın içerisine gergin olarak uygulanan fiberglas tül ile üretilmektedir.

Yukarıda belirtilen modellerden ve bunların dışındaki çeşitli modellerden istenilen renkte sineklik sistemleri kurdurulabilmektedir. Hem hayvanlara zarar verilmesini engelleyen hem de insanların kendisini ve eşyalarını koruyabilecekleri en iyi uygulama sineklik sistemleridir.

Menfez Açma

Cama menfez açma

0 537 926 02 57

cama menfez açma
 0 537 926 02 57 ;
evlerinize doğal gaz sistemleri yapıldıktan sonra
camlarınıza havalandırma delikleri açılması gerekmektedir.
Aksi taktirde sağlık açısından ve hayati bir durum olmamasından dolayı
kesinlikle yapılmalıdır. Doğal gaz test ekipleri tarafından
uygulanan bu işlemler, cam balkonlar yapıldıktan sonra
hemen yapılmalıdır. Maddi anlamda bütçeniz sınırlıysa ve
ekstra ücret ödemek istemiyorsanız sistem uygulandıktan sonra
havalandırma deliklerini açan firma tercih etmeniz
bütçeniz için daha iyi olacaktır. Belirlenecek olan yerler ve
standart ölçülerle cam balkon sistemleriniz sağlıklı ve güvenilir olacaktır.
Nazlı Cam Balkon

ANKARA CAM BALKON

Cam balkon sistemi balkonunuzu

en rahat biçimde kullanmanıza

olanak sağlayan yapıların estetik ve modern halidir.

Yazın sıcak, kışın soğuktan korunmanıza

olanak sağlamakla kalmaz dışarıdan

gelebilecek olan etkenlerede engel olur.

Kar, yağmur, rüzgar gibi doğal afetlerden

korumakla kalmaz estetik ve

ferah bir oda haline dönüşür.

KURUMSAL

KURUMSAL
Misyonumuz; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı , yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak ve onlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak.Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.   Vizyonumuz; Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, metal kaplama sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır. DEVAMI
Bize Ulaşın

Adres


361.Cadde ( Eski 10.Cadde ) No : 15 / B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA

Telefon


( 0 312 ) 345 44 10
( 0 537 ) 926 02 57

E-posta


nazlicambalkon@gmail.com