• https://www.facebook.com/tarik.akyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90537 926 02 57
  • https://www.instagram.com/tarikakyon
Nazlı Cam Balkon  ( 0 312 ) 345 44 10 - ( 0 537 ) 926 02 57 

Menfez Açma

cama menfez açma 0 537 926 02 57

cama menfez açma 0 537 926 02 57 ; evlerinize doğal gaz sistemleri yapıldıktan sonra camlarınıza havalandırma delikleri açılması gerekmektedir. Aksi taktirde sağlık açısından ve hayati bir durum olmamasından dolayı kesinlikle yapılmalıdır. Doğal gaz test ekipleri tarafından uygulanan bu işlemler, cam balkonlar yapıldıktan sonra hemen yapılmalıdır. Maddi anlamda bütçeniz sınırlıysa ve ekstra ücret ödemek istemiyorsanız sistem uygulandıktan sonra havalandırma deliklerini açan firma tercih etmeniz bütçeniz için daha iyi olacaktır. Belirlenecek olan yerler ve standart ölçülerle cam balkon sistemleriniz sağlıklı ve güvenilir olacaktır.

Menfezler Ne İşe Yarar? 0 537 926 02 57

Menfezler istenilen bölgeye dışardan içeriye doğru hava akımını sağlamaktadır. Menfezlerin amacı istenmeyen istenilen havayı içeriye girmesine, istenmeyen havanında içeriye girmemesini sağlamaktadır. Menfezler açma ve kapatma özelliklerine de sahiptir. İstenildiği taktirde menfezlere ayarlama yapılmaktadır. Menfez kanatları sayesinde hava akış miktarını ayarlamaktadır. Menfezler birçok alanda kullanılmaktadır. Bu alanlar; mutfak, fayans giderleri, banyo gibi alanlarda kullanılmaktadır.Menfez ürünleri birçok çeşit de üretilmektedir. Bunlar; alüminyum, plastik, demir, çelik ve jelatin maddeler olarak üretilmektedir.Bu çeşitler içerisinde evinize göre en iyi seçimi yapmanız gerekmektedir.

Menfezler Nerede Kullanılır?

Örnek vermek gerekirse, banyoda bulunan panjurlar gibi kapanan ürünler havalandırma pencereleridir. Bu ürünler menfez olarakta adlandırılmaktadır. Ayrıca menfezler inşaat sektöründe de kullanılmaktadır. İnşaat sektöründeki amaç dolguların alt taraflarında basınçlı suyu geçirmeye yarayan düzenektir. Bu düzenek inşaatlarda çok sık kullanılmaktadır ve çok işe yaramaktadır. Menfezler, doğal gaz sistemlerinde de kullanılmaktadır. Kombi veya ocağın bulunduğu yerlerde gazın sıkışmasından dolayı gaz basıncı artar. Bu basınç yüzünden gazlar ortama salınır bu nedenle mutfaklarda menfezler bulunur. Bu sayede gazlar sizi etkilenmeden evin dışına çıkacaktır. Ev alırken mutlaka banyoda ve mutfağınızda menfezlerin olmasına dikkat edin. Menfez takmak, tamiri ve yenilenmesi için firmamıza başvurmanız yeterli. Firma menfez işlemlerinde tecrübeli ekibi ile birlikte evinize gelerek istediğiniz standartlarda menfezleri yapmaktadır. Firma ile iletişime geçerek öncesinden bilgi alabilir ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İstanbul’da yer alan firmamız her ilçeye hizmet vererek en hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Menfez Açma

Cama menfez açma

0 537 926 02 57

cama menfez açma
 0 537 926 02 57 ;
evlerinize doğal gaz sistemleri yapıldıktan sonra
camlarınıza havalandırma delikleri açılması gerekmektedir.
Aksi taktirde sağlık açısından ve hayati bir durum olmamasından dolayı
kesinlikle yapılmalıdır. Doğal gaz test ekipleri tarafından
uygulanan bu işlemler, cam balkonlar yapıldıktan sonra
hemen yapılmalıdır. Maddi anlamda bütçeniz sınırlıysa ve
ekstra ücret ödemek istemiyorsanız sistem uygulandıktan sonra
havalandırma deliklerini açan firma tercih etmeniz
bütçeniz için daha iyi olacaktır. Belirlenecek olan yerler ve
standart ölçülerle cam balkon sistemleriniz sağlıklı ve güvenilir olacaktır.
Nazlı Cam Balkon

ANKARA CAM BALKON

Cam balkon sistemi balkonunuzu

en rahat biçimde kullanmanıza

olanak sağlayan yapıların estetik ve modern halidir.

Yazın sıcak, kışın soğuktan korunmanıza

olanak sağlamakla kalmaz dışarıdan

gelebilecek olan etkenlerede engel olur.

Kar, yağmur, rüzgar gibi doğal afetlerden

korumakla kalmaz estetik ve

ferah bir oda haline dönüşür.

KURUMSAL

KURUMSAL
Misyonumuz; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı , yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak ve onlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak.Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.   Vizyonumuz; Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, metal kaplama sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır. DEVAMI
Bize Ulaşın

Adres


361.Cadde ( Eski 10.Cadde ) No : 15 / B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA

Telefon


( 0 312 ) 345 44 10
( 0 537 ) 926 02 57

E-posta


nazlicambalkon@gmail.com