• https://www.facebook.com/tarik.akyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90537 926 02 57
  • https://www.instagram.com/tarikakyon
Nazlı Cam Balkon  ( 0 312 ) 345 44 10 - ( 0 537 ) 926 02 57 

Pencere Kapı Sistemleri

PVC PENCERE SİSTEMLERİ

PVC Pencere Sistemleri Ankara Pvc Pencere Kapı Sistemleri  binaların dış ortamlara bakan yüzeylerinde kullanılmaktadır. Pvc kapılar ise balkon kapıları gibi dış ortamlara açılan yerlerde kullanılabildiği gibi banyo ve wc kapıları gibi iç ortamlarda da kullanılabilmektedirler.

PVC pencereler yapılan bilimsel araştırmalarla güvenilirliğini kanıtlamış; yalıtım, dayanıklılık, bakım, yüksek mukavemet değerleriyle tüketiciler için en uygun seçeneklerden biri olmuştur.

PVC pencereler hem satın almada hem de kullanım ömürleri boyunca belirgin maliyet avantajları sunmaktadırlar. Kaliteli PVC pencerelerin bakımı son derece kolaydır ve asgari bakım gerektirmektedirler. Diğer taraftan ahşap pencerelerin yaklaşık olarak iki yılda bir cam değişiminin yapılması ve her 5 yılda bir boyanmaları gerekmektedir.

Winhouse ve Fırat Pen PVC Pencere sistemlerini kullanan firmamız özellikle Ümitköy, Çayyolu, Yaşamkent, Bilkent, Bağlıca, bölgeleri başta olmak üzere Ankara genelinde PVC pencere sistemleri kurulum, montaj, tamirat ve bakım hizmetleri vermektedir.

Pimapen, Winsa, Adopen, Egepen gibi birçok markanın tamirat ve bakım hizmetlerinide gerçekleştirmekteyiz.

 

CAM BALKON SİSTEMLERİ


Ankara Pvc Pencere Kapı Sistemleri cam balkon sistemleri, dış etkenlerin ve hava şartlarının balkonunuzdan yararlanmanızı engellediği durumlarda cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz.

Ankara Pvc Pencere Kapı Sistemleri  cam balkon sistemleri, temelde camların alüminyum raylar içerisinde hareket ederek, balkonun uygun köşelerine, tüm camların katlanarak açılması temeline dayanmaktadır. Günümüzde şehir hayatının giderek daha yorucu, stresli olduğu düşünüldüğünde, insanlara evlerinde bir özgürlük alanı oluşturan balkonlar daha da önem kazanmaktadır.

Balkonların pvc v.b malzemelerle kapalı hale getirilmesi, binanın dış görünüşünü bozarak ortaya çirkin görüntülerin çıkmasına neden olmaktaydı. Cambalkon uygulamaları ise asıl bileşeninin cam olması ve şeffaflığı sayesinde binanın görüntüsüne herhangi bir zarar vermediği gibi genel mimariye uyum sağlayarak estetik bir görüntü de sağlamaktadır.

Cam balkon sistemlerinde kullanılan camlar “temperli” veya “lamine” güvenlik camlarıdır. Dolayısıyla camların kırılması sonucu olası zararlar engellenmiş olmaktadır.

Ankara Pvc Pencere Kapı Sistemlericam balkon sistemlerini özellikle Ümitköy, Çayyolu, Yaşamkent, Bilkent, Bağlıca, bölgeleri başta olmak üzere Ankara genelinde cam balkon sistemleri kurulum, montaj, tamirat ve bakım hizmetleri vermektedir.

 

PANJUR SİSTEMLERİ

Panjur Sistemleri Ankara Pvc Pencere Kapı Sistemleri panjur sistemleri her türlü projeye mükemmel bir uyum sağlar, bina dış yüzeyine taşmayan panjur kutusuyla cephe bütünlüğünü bozmayan tasarımı, doğal ahşap desenli laminasyon kaplama seçenekleri, estetik görünümleri ve işlevsellikleri ile mimari ve dekoratif beklentilerinize uygun çözümler sunar.

Ankara Pvc Pencere Kapı Sistemleri panjur sistemleri çift açılımlı panjur ve makaslı panjur gibi birçok yeni sistemi müşterilerine sunmaktadır.

Özellikle çok rüzgârlı ve fırtınalı bölgelerde panjurların camdan daha dayanıklı olmaları nedeniyle camların kırılmaya karşı korunmasını sağlamakta ve dışarıdan gelecek kötü niyetli girişimleri önlemek amacıyla panjur kullanılmaktadır.

Ankara Pvc Pencere Kapı Sistemleri  panjur sistemlerini özellikle Ümitköy, Çayyolu, Yaşamkent, Bilkent, Bağlıca, bölgeleri başta olmak üzere Ankara genelinde panjur sistemleri kurulum, montaj, tamirat ve bakım hizmetleri vermektedir.

 

SiNEKLİK SİSTEMLERİ

Gözde Yapı Dekorasyon sineklik sistemleri aslında bizleri sadece sineklere karşı değil diğer haşere ve böceklere karşıda korurlar. Maliyet ve kullanılabilirlik olarak kolay kullanılmaları ve fazla bakım gerektirmemeleri de sinekliklerin avantajları arasındadır.

Övgü Pen plise, stor, menteşeli ve sürme sineklik sistemlerini müşterilerinin isteği doğrultusunda uygulamaktadır.

Her türlü sineklik çeşitleri ve modelleri için aradığınız her türlü parçayı temin edebilirsiniz.

Ankara Pvc Pencere Kapı Sistemleri sineklik sistemlerini özellikle Ümitköy, Çayyolu, Yaşamkent, Bilkent, Bağlıca, bölgeleri başta olmak üzere Ankara genelinde sineklik sistemleri kurulum, montaj, tamirat ve bakım hizmetleri vermektedir.

Menfez Açma

Cama menfez açma

0 537 926 02 57

cama menfez açma
 0 537 926 02 57 ;
evlerinize doğal gaz sistemleri yapıldıktan sonra
camlarınıza havalandırma delikleri açılması gerekmektedir.
Aksi taktirde sağlık açısından ve hayati bir durum olmamasından dolayı
kesinlikle yapılmalıdır. Doğal gaz test ekipleri tarafından
uygulanan bu işlemler, cam balkonlar yapıldıktan sonra
hemen yapılmalıdır. Maddi anlamda bütçeniz sınırlıysa ve
ekstra ücret ödemek istemiyorsanız sistem uygulandıktan sonra
havalandırma deliklerini açan firma tercih etmeniz
bütçeniz için daha iyi olacaktır. Belirlenecek olan yerler ve
standart ölçülerle cam balkon sistemleriniz sağlıklı ve güvenilir olacaktır.
Nazlı Cam Balkon

ANKARA CAM BALKON

Cam balkon sistemi balkonunuzu

en rahat biçimde kullanmanıza

olanak sağlayan yapıların estetik ve modern halidir.

Yazın sıcak, kışın soğuktan korunmanıza

olanak sağlamakla kalmaz dışarıdan

gelebilecek olan etkenlerede engel olur.

Kar, yağmur, rüzgar gibi doğal afetlerden

korumakla kalmaz estetik ve

ferah bir oda haline dönüşür.

KURUMSAL

KURUMSAL
Misyonumuz; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı , yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak ve onlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak.Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.   Vizyonumuz; Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, metal kaplama sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır. DEVAMI
Bize Ulaşın

Adres


361.Cadde ( Eski 10.Cadde ) No : 15 / B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA

Telefon


( 0 312 ) 345 44 10
( 0 537 ) 926 02 57

E-posta


nazlicambalkon@gmail.com