• https://www.facebook.com/tarik.akyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90537 926 02 57
  • https://www.instagram.com/tarikakyon
Nazlı Cam Balkon  ( 0 312 ) 345 44 10 - ( 0 537 ) 926 02 57 

Cam Montajı

Cam Montajı Nasıl Yapılır ?

            Cam üretimi için gerekli olan ham madde depolanıp su ile karıştırıldığında düz bir cam elde edilmektedir. Camın her yerinin aynı kalınlık ve yoğunlukta olması gerekmektedir. Aynı kalınlığı elde edebilmek için lazer tarayıcılar kullanılabilmektedir. Cam sertleşme sürecini tamamladıktan sonra kesim aşamasına geçiş sağlanmaktadır. Cam nasıl takılır, nasıl monte edilir sorularının cevaplarını bu yazıda bulabilirsiniz.

cammontaji

            Cam montajı yapılırken öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken durum iş güvenliğidir. Montaj yapılmadan önce veya yapılırken iş güvenliğine çok dikkat edilmelidir. Sistemin montajını yapmak için an duvarlardan biri baz alınmalıdır. Üst kasa profili üzerindeki açılan deliklerden vida ile üst tarafa monte edilmelidir.

             Alt kasa profili ise aynı şekilde alt tarafa monte edilmelidir. Bunlar yapıldıktan sonra cam ikisi arasına konularak takılmalıdır. Cam takma işlemi sırasında çok dikkatli olunmalıdır. Üst tarafa takılan vidalar ile ara kapak birleştirme ayarları yapılmalıdır. Cam tekerlekli ise bu işlemin mutlaka yapılması gerekmektedir. Alt kasada aynı şekilde alt tarafa vidalar ile sabitlenmelidir. Bu işlemden sonra yan taraflara ise yan profiller takılmalıdır. Çıkış ağızlarını takmak için ise alt ve üst çıkış plastikleri sökülmeli ve frenin parçaları diğer tarafa getirilmelidir.

             Çıkış ağzı kanalları takıldıktan sonra frenler yerine yerleştirilmelidir. Kanatlar takıldıktan sonra mutlaka ayarları yapılmalı ve frenler sabitlenmelidir. Bu işlemlerin hepsini tamamladıktan sonra çıkış ağızları tekrar yerine takılmalıdır. Son olarak yapılan işlemler kontrol edilmeli, sistemin doğru bir şekilde çalışıp çalışmadığı ve camların düzgün bir şekilde açılıp açılmadığı kontrol edilmelidir.

Menfez Açma

Cama menfez açma

0 537 926 02 57

cama menfez açma
 0 537 926 02 57 ;
evlerinize doğal gaz sistemleri yapıldıktan sonra
camlarınıza havalandırma delikleri açılması gerekmektedir.
Aksi taktirde sağlık açısından ve hayati bir durum olmamasından dolayı
kesinlikle yapılmalıdır. Doğal gaz test ekipleri tarafından
uygulanan bu işlemler, cam balkonlar yapıldıktan sonra
hemen yapılmalıdır. Maddi anlamda bütçeniz sınırlıysa ve
ekstra ücret ödemek istemiyorsanız sistem uygulandıktan sonra
havalandırma deliklerini açan firma tercih etmeniz
bütçeniz için daha iyi olacaktır. Belirlenecek olan yerler ve
standart ölçülerle cam balkon sistemleriniz sağlıklı ve güvenilir olacaktır.
Nazlı Cam Balkon

ANKARA CAM BALKON

Cam balkon sistemi balkonunuzu

en rahat biçimde kullanmanıza

olanak sağlayan yapıların estetik ve modern halidir.

Yazın sıcak, kışın soğuktan korunmanıza

olanak sağlamakla kalmaz dışarıdan

gelebilecek olan etkenlerede engel olur.

Kar, yağmur, rüzgar gibi doğal afetlerden

korumakla kalmaz estetik ve

ferah bir oda haline dönüşür.

KURUMSAL

KURUMSAL
Misyonumuz; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı , yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak ve onlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak.Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.   Vizyonumuz; Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, metal kaplama sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır. DEVAMI
Bize Ulaşın

Adres


361.Cadde ( Eski 10.Cadde ) No : 15 / B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA

Telefon


( 0 312 ) 345 44 10
( 0 537 ) 926 02 57

E-posta


nazlicambalkon@gmail.com