• https://www.facebook.com/tarik.akyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90537 926 02 57
  • https://www.instagram.com/tarikakyon
Nazlı Cam Balkon  ( 0 312 ) 345 44 10 - ( 0 537 ) 926 02 57 

Düz Cam

Düz Cam

Silisli kumun potas veya soda ile karıştırılarak yüksek derece ısı ile eritilmesiyle oluşan maddeye cam denir.

Düz cam çok eskiden beri kullanılan ve günlük hayatta çok büyük yer olan maddedir. Camlar sert, saydam kolay kırılabilen kimyasal olaylara dayanıklı su geçirmez gibi özelliklere sahiptir. Tabii cam ve suni cam olmak üzere iki farklı türü bulunmaktadır. İnsanlar suni cam yapmasını öğrenmeden önce düz cam elleriyle şekil vererek çeşitli cisimler yaparlardı. Suni camın ilk olarak ne zaman yapıldığı bilinmemektedir. Cam yapımını tesadüfle başlamış olması akıllara gelen ilk ihtimallerdir. Antik çağlardan bu yana inşaat malzemesi, süs eşyası ve mutfak eşyası olarak kullanılmaktadır Günümüzde ise basit araç gereçler ve iletişimde, uzay gereçlerine kadar kullanımının yaygınlaştığı görülmektedir. Pencere camları, şişe ve kavanoz camları, kristal cam, optik cam ısı aksettirmeyen cam, renkli buzlu ve telli. Ampul cam, kırılmaz cam, köpük cam ve benzeri gibi kullanım alanlarına ve yapımına göre cam çeşitleri bulunmaktadır.

Pencere camları silis-soda ve kireç kullanılarak üretilen düz cam türüdür. Bardak, iş, pencere, kavanoz gibi eşyalar bu camdan yapılmaktadır. Şişe ve kavanoz camları ise soda-kire-silis cam grubuna girmektedir. İlkel maddeler fazla miktarda demir oksidi kullanıldığı zaman yeşil renk almaktadır. Eğer demir osside manganez oksidi çok az miktarda katılırsa cam kahverengini alır. Sodyum, kükürt, karbon ve sülfat katıldığı zaman rengini alınır. Bu tür camlar genellikle havuzlu fırınlarda yapılmaktadır.

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

Menfez Açma

Cama menfez açma

0 537 926 02 57

cama menfez açma
 0 537 926 02 57 ;
evlerinize doğal gaz sistemleri yapıldıktan sonra
camlarınıza havalandırma delikleri açılması gerekmektedir.
Aksi taktirde sağlık açısından ve hayati bir durum olmamasından dolayı
kesinlikle yapılmalıdır. Doğal gaz test ekipleri tarafından
uygulanan bu işlemler, cam balkonlar yapıldıktan sonra
hemen yapılmalıdır. Maddi anlamda bütçeniz sınırlıysa ve
ekstra ücret ödemek istemiyorsanız sistem uygulandıktan sonra
havalandırma deliklerini açan firma tercih etmeniz
bütçeniz için daha iyi olacaktır. Belirlenecek olan yerler ve
standart ölçülerle cam balkon sistemleriniz sağlıklı ve güvenilir olacaktır.
Nazlı Cam Balkon

ANKARA CAM BALKON

Cam balkon sistemi balkonunuzu

en rahat biçimde kullanmanıza

olanak sağlayan yapıların estetik ve modern halidir.

Yazın sıcak, kışın soğuktan korunmanıza

olanak sağlamakla kalmaz dışarıdan

gelebilecek olan etkenlerede engel olur.

Kar, yağmur, rüzgar gibi doğal afetlerden

korumakla kalmaz estetik ve

ferah bir oda haline dönüşür.

KURUMSAL

KURUMSAL
Misyonumuz; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı , yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak ve onlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak.Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.   Vizyonumuz; Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, metal kaplama sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır. DEVAMI
Bize Ulaşın

Adres


361.Cadde ( Eski 10.Cadde ) No : 15 / B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA

Telefon


( 0 312 ) 345 44 10
( 0 537 ) 926 02 57

E-posta


nazlicambalkon@gmail.com