• https://www.facebook.com/tarik.akyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90537 926 02 57
  • https://www.instagram.com/tarikakyon
Nazlı Cam Balkon  ( 0 312 ) 345 44 10 - ( 0 537 ) 926 02 57 

Isıcam Sinerji

ISICAM SİNERJİ

Isıcam Sinerji

Isıcam, çift cam sistemidir. Dışarıdaki soğuğu, tozu ve sıcağı, içeri almaz. Güneş ışınlarını geçiren bu ısı cam ürünleri, oldukça etkilidir. Isıcam, kendi arasında da üçe ayrılır. Isıcam sinerji, ısıcam konfor ve ısıcam klasik. Firmamızın etkili çalışmaları ile itina ile montajlanan ısıcam ürünleri, aradığınız ısı yalıtımını sunmaktadır.

Özellikle ısıcam sinerji ürünleri, %50 yakıt tasarrufu ile faturalar daha az gelmektedir. Güneş enerjisini direkt olarak içeri alan ve dışarıyı görüntüleme bakımından mükemmel olan ısıcam sinerji ürünleri, takıldığı günden itibaren kazandıran cam ürünlerindendir. Daha az buğulanan ve soğuğu daha az geçiren ısıcam sinerji ürünleri, işin uzmanı olan ekiplerimiz tarafından takılması, daha uzun ömürlü olmasına neden olacaktır. Doğada yaratılan toprağın mükemmel ve estetik yapısını sunan firmamız, ısı cam taktırmanızı tavsiye etmektedir. Bir iki yılda parasını amorti eden ısıcam sinerji ürünleri, en iyi ısı koruyucu özelliklere sahiptir. Bütün mekânlar için özel tasarımlara sahip olan firmamız, cam tamirini kısa zamanda gerçekleştirerek, yaşantımızın normale dönmesini sağlamaktadır.

Özel cam kalınlığı ve özel contaları ile ısıcam sinerji ürünleri, diğer ısıcam ürünlerine oranla daha etkilidir. En iyi ürünü tercih etmek, başarılı ve etkili olmak için önemlidir. Aradığınız mükemmel sonuçları ancak, mükemmel tercihlerle elde edebilirsiniz. Bu nedenle, ısınma harcamalarını en aza indirmek için, yapılacak en iyi şey, ısıyı geçirmeyen ısıcam sinerji ürünlerini tercih etmektir.

Dekorasyonlarınızla uyumlu olan cam ürünlerini, kısa zamanda elde etmek için, işin uzmanı firmalarla çalışmak, oldukça önemlidir. Özellikle hastane ve okul gibi yerlerde sıkça kullanılan ısıcam ürünleri, bütün mekânlar için de tercih edilebilir. Bu özelliği ile etkili çözüm isteyen herkes için, kısa zamanda etkili çözümler elde edilebilir. Kış ve yaz aylarında rahat etmek için ısıcam tercih edin.

Menfez Açma

Cama menfez açma

0 537 926 02 57

cama menfez açma
 0 537 926 02 57 ;
evlerinize doğal gaz sistemleri yapıldıktan sonra
camlarınıza havalandırma delikleri açılması gerekmektedir.
Aksi taktirde sağlık açısından ve hayati bir durum olmamasından dolayı
kesinlikle yapılmalıdır. Doğal gaz test ekipleri tarafından
uygulanan bu işlemler, cam balkonlar yapıldıktan sonra
hemen yapılmalıdır. Maddi anlamda bütçeniz sınırlıysa ve
ekstra ücret ödemek istemiyorsanız sistem uygulandıktan sonra
havalandırma deliklerini açan firma tercih etmeniz
bütçeniz için daha iyi olacaktır. Belirlenecek olan yerler ve
standart ölçülerle cam balkon sistemleriniz sağlıklı ve güvenilir olacaktır.
Nazlı Cam Balkon

ANKARA CAM BALKON

Cam balkon sistemi balkonunuzu

en rahat biçimde kullanmanıza

olanak sağlayan yapıların estetik ve modern halidir.

Yazın sıcak, kışın soğuktan korunmanıza

olanak sağlamakla kalmaz dışarıdan

gelebilecek olan etkenlerede engel olur.

Kar, yağmur, rüzgar gibi doğal afetlerden

korumakla kalmaz estetik ve

ferah bir oda haline dönüşür.

KURUMSAL

KURUMSAL
Misyonumuz; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı , yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak ve onlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak.Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.   Vizyonumuz; Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, metal kaplama sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır. DEVAMI
Bize Ulaşın

Adres


361.Cadde ( Eski 10.Cadde ) No : 15 / B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA

Telefon


( 0 312 ) 345 44 10
( 0 537 ) 926 02 57

E-posta


nazlicambalkon@gmail.com