• https://www.facebook.com/tarik.akyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90537 926 02 57
  • https://www.instagram.com/tarikakyon
Nazlı Cam Balkon  ( 0 312 ) 345 44 10 - ( 0 537 ) 926 02 57 

Isıcam Konfor

Isıcam Konfor

Ünlü bir cam Sanayisinin bir markası olan ve piyasada kendi adıyla anılan ISICAMın günümüzde evlerde, iş yerlerinde, yani tüm mimari alanlarda kullanılıyor olması ve yalıtım sistemlerinin tamamında onun adıyla anılıyor olması tesadüf değil elbette.

Yıllardır evinizde ısı ve ışık yalıtımının en güzel yolu sizlere yeni nesil ısıcam konfor serisinin fırsatlarını sunuyor. Isı ve güneş kontrolü amacı ile üretilen kaplamalı camı solar Low-e cam kullanılarak üretilen yalıtım cam ile evinizin, ofisinizin veya iş yerinizin kışları sıcaklığını kaybettirmeyecek, diğer çift katlı camlara göre %50 daha fazla yalıtım sağlayacak, ısınma giderlerini azaltacaktır haliyle.

Yazları ise özellikle Ege ve Akdeniz bölgelerinin bol güneşli günlerine karşı içeri giren güneş ışınlarını diğer çift katlı camlara göre daha az geçirgen olduğundan ne sıcaklık sizi bunaltacak ne de polar özelliği sayesinde ışıkları sizi. Bu sayede klimalarınız daha az çalışacak ve elektrik faturanız rahatlayacak.

           Isıcam konfor diğer standart camlara veya çift katlı camlara göre şeffaflıktan ve doğal görüntüsünden taviz vermez, ayrıca K 3+ modeli ile 3 katlı oluşturulan camın ara bölgesine argon gazı doldurularak ısı-güneş kontrolü hat safhada sağlanarak sizlere ödeyeceğiniz ücreti 2-3 yıl içinde azalan faturalar ile geri getirecektir.

Son zamanlarda yeni yapılan inşaatlarda da artık vazgeçilmez olan PVC doğrama kapı ve pencerelerde kullanılan standart çift katlı camlara nazaran bu yeni yeni nesil ürün size pencere veya kapı önünde sıcağı veya soğuğu hissetmek nedir unutturacaktır. Ayrıca arada kullanılan argon gazı sayesinde camınızdan en küçük desibelde bile ses gelmeyecektir. Özellikle büyükşehirler de yaşayan çocuklu ailelerin hele birde yeni bir birey gelmişse hem üşümemesi için hem de dışarıdan gelebilecek gürültülere karşı alınabilecek en güzel ve sağlıklı önlem diyebiliriz

Menfez Açma

Cama menfez açma

0 537 926 02 57

cama menfez açma
 0 537 926 02 57 ;
evlerinize doğal gaz sistemleri yapıldıktan sonra
camlarınıza havalandırma delikleri açılması gerekmektedir.
Aksi taktirde sağlık açısından ve hayati bir durum olmamasından dolayı
kesinlikle yapılmalıdır. Doğal gaz test ekipleri tarafından
uygulanan bu işlemler, cam balkonlar yapıldıktan sonra
hemen yapılmalıdır. Maddi anlamda bütçeniz sınırlıysa ve
ekstra ücret ödemek istemiyorsanız sistem uygulandıktan sonra
havalandırma deliklerini açan firma tercih etmeniz
bütçeniz için daha iyi olacaktır. Belirlenecek olan yerler ve
standart ölçülerle cam balkon sistemleriniz sağlıklı ve güvenilir olacaktır.
Nazlı Cam Balkon

ANKARA CAM BALKON

Cam balkon sistemi balkonunuzu

en rahat biçimde kullanmanıza

olanak sağlayan yapıların estetik ve modern halidir.

Yazın sıcak, kışın soğuktan korunmanıza

olanak sağlamakla kalmaz dışarıdan

gelebilecek olan etkenlerede engel olur.

Kar, yağmur, rüzgar gibi doğal afetlerden

korumakla kalmaz estetik ve

ferah bir oda haline dönüşür.

KURUMSAL

KURUMSAL
Misyonumuz; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı , yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak ve onlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak.Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.   Vizyonumuz; Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, metal kaplama sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır. DEVAMI
Bize Ulaşın

Adres


361.Cadde ( Eski 10.Cadde ) No : 15 / B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA

Telefon


( 0 312 ) 345 44 10
( 0 537 ) 926 02 57

E-posta


nazlicambalkon@gmail.com