• https://www.facebook.com/tarik.akyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90537 926 02 57
  • https://www.instagram.com/tarikakyon
Nazlı Cam Balkon  ( 0 312 ) 345 44 10 - ( 0 537 ) 926 02 57 

Reflekte Cam

Reflekte Cam

Özel dekorasyon seçeneği olan camlar birbirinden özel türleri ile kullanıcılara özel seçenekler oluşturuyor. İş yerinizde, evinizde ve diğer mekânlarda istediğiniz özel konseptleri oluşturma fırsatı veren camlar birçok özel cam türü ile aradığınızdan daha fazlasını sunuyor. Reflekte cam da özel tasarımı ile özel dekorasyon seçeneği oluşturarak cazip fırsatlar sunuyor.

Reflekte camlar güneşin ışınlarını engelleyici özelliği ile dekorasyonda özel bir tercih buluşturuyor. Dekorasyon özelliği yanında yalıtım da sağlayan reflekte cam var füme, bronz, gümüş, yeşil, mavi gibi renkleri ile özel tercihler sunuyor.

Özellik olarak temper yapılabilir, delinebilir, rodaj ve kesilebilir özelliği olan reflekte camlar yansıtıcı özellikte yapısıyla dışarıdan içeriyi göstermeyen özelliği vardır. Büyükşehirlerde sıkça gördüğümüz reflekte cam ile kaplanmıştır. Bu sayede şık bir görüntü sunan reflekte camlar aynı zamanda içeriyi göstermeyen özelliği ile de işlevsel tasarım oluşturuyor. İnşaat sektöründe çokça kullanılan bu cam, dış cephe camı olarak tercih edilir. Dış cephe olarak kullanılan reflekte camlar ısı yalıtımı için de özel bir tercih oluşturuyor.

En önemli özelliği olan dışarıdan içeriyi göstermeyen özelliği dış cephe mimarisinde kullanıma imkân sağlıyor. Isıcam olma özelliği olan bu cam türü gündüz vakti içten dışa gece vakti ise dıştan içe Tek yönlü görüntü sağlama özelliği vardır. Temizlik için de işlevsel bir tercih olan reklamlar tek cam olarak kullanım özelliği vardır. Deterjan ve yumuşak bez kullanılarak temizlenebilen reflekte cam yüzeyi aşındırıcı şekilde kovalamaktan kaçınarak temizleme işlemi yapılır.

Reflekte camın kullanım alanlarına baktığımızda dış cephe kaplamasında kullanılır. Dış çelik kapılarda kullanılır. Ofislerde sıkça tercih edilir. Özel bölmeli oda tasarımları için ideal bir tercihtir. Korkuluk camları içinde kullanılan özel bir cam türü olan reflekte camlar birçok alanda işlevsel olarak kullanılır.

Menfez Açma

Cama menfez açma

0 537 926 02 57

cama menfez açma
 0 537 926 02 57 ;
evlerinize doğal gaz sistemleri yapıldıktan sonra
camlarınıza havalandırma delikleri açılması gerekmektedir.
Aksi taktirde sağlık açısından ve hayati bir durum olmamasından dolayı
kesinlikle yapılmalıdır. Doğal gaz test ekipleri tarafından
uygulanan bu işlemler, cam balkonlar yapıldıktan sonra
hemen yapılmalıdır. Maddi anlamda bütçeniz sınırlıysa ve
ekstra ücret ödemek istemiyorsanız sistem uygulandıktan sonra
havalandırma deliklerini açan firma tercih etmeniz
bütçeniz için daha iyi olacaktır. Belirlenecek olan yerler ve
standart ölçülerle cam balkon sistemleriniz sağlıklı ve güvenilir olacaktır.
Nazlı Cam Balkon

ANKARA CAM BALKON

Cam balkon sistemi balkonunuzu

en rahat biçimde kullanmanıza

olanak sağlayan yapıların estetik ve modern halidir.

Yazın sıcak, kışın soğuktan korunmanıza

olanak sağlamakla kalmaz dışarıdan

gelebilecek olan etkenlerede engel olur.

Kar, yağmur, rüzgar gibi doğal afetlerden

korumakla kalmaz estetik ve

ferah bir oda haline dönüşür.

KURUMSAL

KURUMSAL
Misyonumuz; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı , yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak ve onlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak.Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.   Vizyonumuz; Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, metal kaplama sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır. DEVAMI
Bize Ulaşın

Adres


361.Cadde ( Eski 10.Cadde ) No : 15 / B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA

Telefon


( 0 312 ) 345 44 10
( 0 537 ) 926 02 57

E-posta


nazlicambalkon@gmail.com