• https://www.facebook.com/tarik.akyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90537 926 02 57
  • https://www.instagram.com/tarikakyon
Nazlı Cam Balkon  ( 0 312 ) 345 44 10 - ( 0 537 ) 926 02 57 

Jaluzili Isıcam

Jaluzili Isıcam

            Kolay kırılabilen bir malzeme olsa da bazı özel yapım ürünler ile desteklendiği zaman son derece dayanıklı olabilen cam, günümüzde birçok alanda estetik görünümü arttırmak için kullanılan bir malzemedir. Kolay kırılabiliyor olması ve ince işçilikle işlenebilen bir yapısının bulunması nedeni ile cam sanayide faaliyet gösteren firma sayısı az, bu firmalarda çalışan işçilerin tamamı da nitelikli işçidir.

            Cam, farklı maddeler katılarak evrilebilen ve farklı özellikler verilebilen bir malzemedir. Öyle ki kurşungeçirmez cam olabildiği gibi üzerinden çok daha ağır yüklerin geçmesine rağmen kırılmayan cam da bulunmaktadır. Jaluzili ısıcam, cam olarak üretilen ürüne farklı malzemeler katılarak üretilen ve ham cam türevi bir üründür. Jaluzili ısıcam,
kullanıldığı alanlarda özellikle tercih edilen bir cam türüdür. Görüntüyü yansıtma ve ışığı geçirme gibi özelliklerinin kısıtlandığı, bazı özel uygulamalar ve yapım sürecine tabi tutularak üretildiği için jaluzili cam görüntü olarak diğer cam ürünlerinden farklıdır. Kalınlığı kullanıldığı yere göre değişse de estetik olarak daha güzel bir görünüm kazanması için bazı şekiller üzerine resmedilmektedir. Bu resimler veya görüntüler çizgi şeklinde olabileceği gibi gölgelendirme şeklinde de olabilmektedir. Jaluzili cam özellikle evlerin pencerelerinde kullanılan bir cam türüdür.

            Cam üretim aşamalarında çok titiz çalışmaları gerektiren bir üründür. Şekil verilmesi gereken türde ürünlerin üretilmesinde bu titiz çalışmalarda harcanan performans daha çok artmaktadır. Doğru üretildiği taktirde yıllarca sorunsuz olarak kullanılabilecek olan yapısı bulunmaktadır. Cam işçiliği bu nedenle ciddi bir iştir. Tecrübeli ellerde gerçekleşmediği zaman ortaya çıkan ürün tehlike saçabilmektedir. Kullanıldığı yere göre dış etkenlere ve darbelere karşı dayanıklı olması gereken cam ve türevi ürünlerin bu özelliği bulunmadığı taktirde risk oluşturmaktadır. Jaluzili cam, özellikle bu konular dikkate alınarak üretilen bir cam türevi üründür.

Menfez Açma

Cama menfez açma

0 537 926 02 57

cama menfez açma
 0 537 926 02 57 ;
evlerinize doğal gaz sistemleri yapıldıktan sonra
camlarınıza havalandırma delikleri açılması gerekmektedir.
Aksi taktirde sağlık açısından ve hayati bir durum olmamasından dolayı
kesinlikle yapılmalıdır. Doğal gaz test ekipleri tarafından
uygulanan bu işlemler, cam balkonlar yapıldıktan sonra
hemen yapılmalıdır. Maddi anlamda bütçeniz sınırlıysa ve
ekstra ücret ödemek istemiyorsanız sistem uygulandıktan sonra
havalandırma deliklerini açan firma tercih etmeniz
bütçeniz için daha iyi olacaktır. Belirlenecek olan yerler ve
standart ölçülerle cam balkon sistemleriniz sağlıklı ve güvenilir olacaktır.
Nazlı Cam Balkon

ANKARA CAM BALKON

Cam balkon sistemi balkonunuzu

en rahat biçimde kullanmanıza

olanak sağlayan yapıların estetik ve modern halidir.

Yazın sıcak, kışın soğuktan korunmanıza

olanak sağlamakla kalmaz dışarıdan

gelebilecek olan etkenlerede engel olur.

Kar, yağmur, rüzgar gibi doğal afetlerden

korumakla kalmaz estetik ve

ferah bir oda haline dönüşür.

KURUMSAL

KURUMSAL
Misyonumuz; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı , yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak ve onlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak.Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.   Vizyonumuz; Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, metal kaplama sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır. DEVAMI
Bize Ulaşın

Adres


361.Cadde ( Eski 10.Cadde ) No : 15 / B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA

Telefon


( 0 312 ) 345 44 10
( 0 537 ) 926 02 57

E-posta


nazlicambalkon@gmail.com