• https://www.facebook.com/tarik.akyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90537 926 02 57
  • https://www.instagram.com/tarikakyon
Nazlı Cam Balkon  ( 0 312 ) 345 44 10 - ( 0 537 ) 926 02 57 

Lamine cam

 Lamine cam çeşitli amaçlar için kullanılan cam çeşididir. Lamine camlar iki ya da daha fazla katmanın aralarına polivinil budral adı verilen sert koruyucu maddenin yerleştirilip basınç ve ısı ile kalıcı olarak birleştirilmesinden oluşmaktadır. Camlar birleştikten sonra cam panel gibi gözükmektedir.

       Lamine cam güvenlik amacı ile üretilen cam çeşididir. Kırıldığında polivinil pudral ara katman cam parçalarını tutarak dağılmalarını ve büyük parçalar oluşmalarını engellemektedir Bunun yanı sıra sönümleme etkisi ile ses yalıtımı özelliğini iyileştirerek UVE ışınlarını yaklaşık 0 bloke eder. Temperli ve bombeli gibi ısıyı güçlendirmiş camlardan üretilmektedir. Ayrıca Lamine camlarda kırılma riskleri de vardır.

            Özellikle kenarları kesilirken meydana gelecek mikro veya makro çatlaklar kırılma risklerini daha çok artırmaktadır. Kırılma risklerini ortadan kaldırmak için kenarlarına rodaj yapılmalıdır Standart lamine camlar 0.38 kalınlığında renksiz polivinil pudral ile üretilmektedir. 0.76-1.14- ya da 1.52 milimetre kalınlıklarda da üretilmektedir. Laminasyonlarda kullanılan camlar temperli ise 1.52 milimetre kalınlığında ise polivinil pudral ile üretilmektedir. Kesimleri ise lamine kesme masasında yapılmaktadır. Lamine kesme masasında camla alttan ve üsten aynı anda yapılmaktadır.

     Eğer lamine camlar düz cam kesimi masasında yapılırsa cam açısından sağlıksız bir uygulama olur ve lamine kesme masasına göre daha uzun zamanda kesilmektedir. Hatta kesim yapılırken camın zorlanması lamine camın kesilmeyen yerden çatlamasına neden olur. Kesim sırasında vatuzların camı sabit tuttuğuna ve mekanik ölçü sağlayıcısının cama tam bastığına dikkat edilmelidir.

            Kesim sonrası yıkama işlemi yapılmadan ve kurumadan yerine takılır. Bu camın korozyona uğramaktadır. Bu yüzden lamine camlar tek ünite halinde takılacak sa eğer yıkanarak takılmalıdır Kullanıldığı yerler pek fazladır. Çatı ve tavan camları, korkuluklar, rüzgârlıklar, banka şubeleri, okullar, sinema salonları vb. gibi yerler kullanıldığı yerlerden bazılarıdır.

Kullanım Alanları :

*Vitrinler
*Çatı ve tavan camları
*Rüzgarlıklar
*Küpeşte Korkuluklar
*İç bölme panoları
*Müzeler
*Banka şubeleri
*Hastaneler (Özellikle psikiyatri klinikleri )
*Trafiğin yoğun olduğu geçitler
*Okullar
*Çocuk yuvaları
*Polis merkezleri ve askeri kurumlar
*Aktivitenin yoğun olduğu spor kompleksler

4+4 şeffaf lamine cam
5+5 şeffaf lamine cam
6+6 şeffaf lamine cam
4+4 opak lamine cam
5+5 opak lamine cam
4+4 füme lamine cam
4+4 mavi lamine cam
4+4 yeşil lamine cam

Menfez Açma

Cama menfez açma

0 537 926 02 57

cama menfez açma
 0 537 926 02 57 ;
evlerinize doğal gaz sistemleri yapıldıktan sonra
camlarınıza havalandırma delikleri açılması gerekmektedir.
Aksi taktirde sağlık açısından ve hayati bir durum olmamasından dolayı
kesinlikle yapılmalıdır. Doğal gaz test ekipleri tarafından
uygulanan bu işlemler, cam balkonlar yapıldıktan sonra
hemen yapılmalıdır. Maddi anlamda bütçeniz sınırlıysa ve
ekstra ücret ödemek istemiyorsanız sistem uygulandıktan sonra
havalandırma deliklerini açan firma tercih etmeniz
bütçeniz için daha iyi olacaktır. Belirlenecek olan yerler ve
standart ölçülerle cam balkon sistemleriniz sağlıklı ve güvenilir olacaktır.
Nazlı Cam Balkon

ANKARA CAM BALKON

Cam balkon sistemi balkonunuzu

en rahat biçimde kullanmanıza

olanak sağlayan yapıların estetik ve modern halidir.

Yazın sıcak, kışın soğuktan korunmanıza

olanak sağlamakla kalmaz dışarıdan

gelebilecek olan etkenlerede engel olur.

Kar, yağmur, rüzgar gibi doğal afetlerden

korumakla kalmaz estetik ve

ferah bir oda haline dönüşür.

KURUMSAL

KURUMSAL
Misyonumuz; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı , yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak ve onlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak.Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.   Vizyonumuz; Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, metal kaplama sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır. DEVAMI
Bize Ulaşın

Adres


361.Cadde ( Eski 10.Cadde ) No : 15 / B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA

Telefon


( 0 312 ) 345 44 10
( 0 537 ) 926 02 57

E-posta


nazlicambalkon@gmail.com