• https://www.facebook.com/tarik.akyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90537 926 02 57
  • https://www.instagram.com/tarikakyon
Nazlı Cam Balkon  ( 0 312 ) 345 44 10 - ( 0 537 ) 926 02 57 

Dekoratif Cam

Dekoratif Cam

Dekorasyon için Önemli bir detay olan dekoratif cam birbirinden özel tasarımları ve renkleri ile kullanıcılara özel fırsatlar oluşturuyor. Tasarımlarına göre kullanım alanı sunan dekoratif cam modelleri birçok modeli ile özel dekorasyonlar oluşturmanızı sağlıyor.

Asansör ortamı için ideal bir tercih olan telli buzlu cam hem tasarımı hem de görünümüyle düzeltecek oluşturuyor. Kırılma durumunda telli yapısı ile dağılmayan olmayan bu cam sağlıklı bir tercih oluşturuyor. Boyalı cam modelleri dekorasyon için özel modeller sunuyor. Siyah ve beyaz gibi renkleri bulunan boyalı camlar mekânın tasarımına göre bütünleştirici tercih buluşturuyor. Bir başka özel dekoratif cam modeli olan çerçeve parlamayı engelleyen yapısıyla özel bir tercih oluşturuyor.

Mekânınıza canlılık ve renk katan vitray cam tercihleri her renkte tercihler özel seçenek sunuyor. Birçok desen ve kompozisyon oluşturan vitray camlar özel tekniklerle üretilen sanatsal cam modelleridir. Düşük Demirli bir cam türü olan ekstra beyaz cam üretimi sırasında demiroksit kullanılarak camdan daha değişik yapısıyla dikkat çeker. Düz cama göre daha şeffaf bir yapıya sahiptir. Kesilebilir ve delinebilir beyaz camlar vitrin camı, cam lavabo, plaket, fotoğraf ve hediyelik eşya gibi alanlarda kullanılabilir. Dekorasyon amaçlı üretilen bir başka cam türü olan buzlu camlar da en çok kullanılan cam türlerinden biridir. Kapı, mobilya, pencere gibi alanlarda kullanmak üzere birçok fırsatı sunuyor.

Hasır, mandalin, petek, ırmak ve toprak gibi desenleri olan buzlu camlar yeşil, bronz, mavi, bal gibi renkleri de vardır. Özellikleri ile dekoratif imkânlar buzlu camlar rodaj yapılabilir, temperlenebilir, delinebilir ve kesilebilir yapısı ile kullanıcılara özel seçenekler sunuyor. Evinizde, işyerinizde ve istediğiniz her alanda özel renkleri ve tasarımlarıyla dikkat çeken dekoratif camları kullanabilir şeffaf, buzlu, renkli gibi cam modelleri ile mekânlarınıza görsellik katabilirsiniz.

Menfez Açma

Cama menfez açma

0 537 926 02 57

cama menfez açma
 0 537 926 02 57 ;
evlerinize doğal gaz sistemleri yapıldıktan sonra
camlarınıza havalandırma delikleri açılması gerekmektedir.
Aksi taktirde sağlık açısından ve hayati bir durum olmamasından dolayı
kesinlikle yapılmalıdır. Doğal gaz test ekipleri tarafından
uygulanan bu işlemler, cam balkonlar yapıldıktan sonra
hemen yapılmalıdır. Maddi anlamda bütçeniz sınırlıysa ve
ekstra ücret ödemek istemiyorsanız sistem uygulandıktan sonra
havalandırma deliklerini açan firma tercih etmeniz
bütçeniz için daha iyi olacaktır. Belirlenecek olan yerler ve
standart ölçülerle cam balkon sistemleriniz sağlıklı ve güvenilir olacaktır.
Nazlı Cam Balkon

ANKARA CAM BALKON

Cam balkon sistemi balkonunuzu

en rahat biçimde kullanmanıza

olanak sağlayan yapıların estetik ve modern halidir.

Yazın sıcak, kışın soğuktan korunmanıza

olanak sağlamakla kalmaz dışarıdan

gelebilecek olan etkenlerede engel olur.

Kar, yağmur, rüzgar gibi doğal afetlerden

korumakla kalmaz estetik ve

ferah bir oda haline dönüşür.

KURUMSAL

KURUMSAL
Misyonumuz; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı , yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak ve onlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak.Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.   Vizyonumuz; Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, metal kaplama sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır. DEVAMI
Bize Ulaşın

Adres


361.Cadde ( Eski 10.Cadde ) No : 15 / B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA

Telefon


( 0 312 ) 345 44 10
( 0 537 ) 926 02 57

E-posta


nazlicambalkon@gmail.com