• https://www.facebook.com/tarik.akyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90537 926 02 57
  • https://www.instagram.com/tarikakyon
Nazlı Cam Balkon  ( 0 312 ) 345 44 10 - ( 0 537 ) 926 02 57 

Alüminyum Fitiller

ALÜMİNYUM FİTİLLER

Mükemmmel izalosyon, ömür boyu Kullanım...

Alüminyum cam balkon fitillerimiz 6063 serisi birinci sınıf alüminyumdan üretilmiştir. Bu sınıfa giren alüminyumlar alaşım kalitesi, sertlik derecesi olarak cam balkon sektörü için en uygun malzemelerdir. Aynı zamanda alüminyum cam balkon fitili montajı hizmeti vermekteyiz.

cam-balkon-H-fitil cam-balkon-h-fitil cam-balkon-acili-fitil

H FİTİL

8 mm veya 10 mm büyük (H) alüminyum cam balkon fitili olarak adlandırılır. Yanyana gelen iki camın ortasına uygulanır. Camlardan bir tanesine silikonla yapıştırılır, diğer tarafı içindeki iki taraflı kıl fitillerle yanındaki camı kavrar. Bu şekilde iki cam için bir fitil kullanılmış olur. Cam balkondaki esnemeyi azaltır ve çok iyi ses ve ısı yatılımı sağlar.

12 TL / metre

h FİTİL

8 mm veya 10 mm küçük (h) alüminyum cam balkon fitili olarak adlandırılır. Bir kenarından cama silikonla yapıştırılır, diğer kenarı içindeki kıl fitille yalıtım sağlar. Aynı uyguma yanındaki cama yapılarak, karşılıklı olarak uygulanır. Açılan kanatlara ve 90° köşe dönüşlere uygulanır. Mükemmel bir ses ve ısı izolasyonu sağlar.

10 TL / metre

   

KÖŞE AÇILI FİTİL

8 mm veya 10 mm kalınlıktaki camlara uygulanır. 45° ve 22,5° alüminyum cam balkon fitili olarak iki türü vardır. 90° dönüşlü köşelerde, değişik açılı ve oval cam balkonlarda uygulanır. Karışlıklı her iki cama birer kenarından silikonla yapıştırılır, diğer kıl keçeli kenarlar açılı cam balkonlarda rüzgar, toz, ses ve ısı izolasyonu sağlar.

10 TL / metre

cam-balkon-kose-fitil cam-balkon-doksan-derece-kose-fitili   cam-balkon-plastik-fitil

135° KÖŞE AÇILI FİTİL

6063 Alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. Bir kenarından cama silikonla yapıştırılır, diğer kenarı içindeki kıl fitille köşe dönüşlerde tam izolasyon sağlar. 135° köşe dönüşlere uygulanır.

24 TL / metre

90° KÖŞE AÇILI FİTİL

6063 Alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. 90° dönüşlü köşelerde uygulanır. Bir kenarından cama silikonla yapıştırılır, diğer kenar yanındaki camı arka taraftan kavrayarak izolasyon sağlar.

24 TL / metre

 

PLASTİK FİTİL

UHV dayanıklı plastik malzemeden yapılmıştır. Açılan kanatlara ve köşe dönüşlerine (h) fitil, ortadaki düz camlara (H) fitil kullanılır. Plastik esaslı malzeme olduğu için zamanla sararır ve kırılmalar başlar.

4 TL / metre

Ankara cam balkon fitili firması olarak; alüminyum cam balkon fitili, plastik cam balkon fitili, cam balkon, ısı cam balkon, winsa pvc, duşakabin toptan ve parakende satışı yapmaktayız.

Eskimiş ve yıpranmış cam balkon fitillerinin değişimi konusunda dikkat edilmesi gereken hususların başında, milimetrik olarak ölçü alınması gelmektedir. Ayrıca açılan kanatlar, orta kısımdaki camlar ve değişik açılı köşelerdeki camlara hangi tür fitillerin uygulanacağı konusunda firmamızdan danışmanlık alabilirsiniz.

Alüminyum cam balkon fitili fiyatları, plastik cam balkon fiyatları, cam balkon fitili montajının nasıl yapılacağı gibi hususlarda size en uygun kalite ve fiyatı sunabilmek için her zaman hazırız.

Menfez Açma

Cama menfez açma

0 537 926 02 57

cama menfez açma
 0 537 926 02 57 ;
evlerinize doğal gaz sistemleri yapıldıktan sonra
camlarınıza havalandırma delikleri açılması gerekmektedir.
Aksi taktirde sağlık açısından ve hayati bir durum olmamasından dolayı
kesinlikle yapılmalıdır. Doğal gaz test ekipleri tarafından
uygulanan bu işlemler, cam balkonlar yapıldıktan sonra
hemen yapılmalıdır. Maddi anlamda bütçeniz sınırlıysa ve
ekstra ücret ödemek istemiyorsanız sistem uygulandıktan sonra
havalandırma deliklerini açan firma tercih etmeniz
bütçeniz için daha iyi olacaktır. Belirlenecek olan yerler ve
standart ölçülerle cam balkon sistemleriniz sağlıklı ve güvenilir olacaktır.
Nazlı Cam Balkon

ANKARA CAM BALKON

Cam balkon sistemi balkonunuzu

en rahat biçimde kullanmanıza

olanak sağlayan yapıların estetik ve modern halidir.

Yazın sıcak, kışın soğuktan korunmanıza

olanak sağlamakla kalmaz dışarıdan

gelebilecek olan etkenlerede engel olur.

Kar, yağmur, rüzgar gibi doğal afetlerden

korumakla kalmaz estetik ve

ferah bir oda haline dönüşür.

KURUMSAL

KURUMSAL
Misyonumuz; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı , yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak ve onlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak.Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.   Vizyonumuz; Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, metal kaplama sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır. DEVAMI
Bize Ulaşın

Adres


361.Cadde ( Eski 10.Cadde ) No : 15 / B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA

Telefon


( 0 312 ) 345 44 10
( 0 537 ) 926 02 57

E-posta


nazlicambalkon@gmail.com